SportareálDružstevní

Hormonální jógová terapie - Pavla Rožumberská

(Vloženo: 6.3.2018)
  • 7 duben8 duben
  • 7 duben 11:00 až 8 duben 15:00
Na tomto víkendovém semináři se naučíte nejen kompletní sestavu Hormonální jógové terapie, ale i nejúčinnější dechová cvičení a antistresové cviky. Dozvíte se o ženské cykličnosti, možnostech podpory hormonálního systému a dostanete mnoho pomocných informací a typů pro kvalitnější a plnohodnotnější život v ženském těle.

Hormonální jógová terapie je přírodní léčba – sestava pozic, dechových cvičení, práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy spojen...é s jejich nízkou hladinou jako je nepravidelná či bolestivá menstruace, problémy s otěhotněním, návaly horka, nespavost, úzkostné stavy, špatná kvalita vlasů, kůže, nehtů, snížená funkce štítné žlázy atd.

Kurz probíhá ve SPORTAREÁLU DRUŽSTEVNÍ, Družstevní 21, Brno - Řečkovice, v sobotu od 11.00 do 18.00 a pokračuje v neděli od 9.00 do 15.00. Během 13 hodin se účastnice naučí kompletní sestavu Hormonální jógové terapie, dechová cvičení a účinné antistresové cviky. Probereme témata ženské cykličnosti, antikoncepce, alternativních menstruačních pomůcek, partnerských či rodinných vztahů...

S sebou si odnesete cvičební materiály pro vaše následné cvičení v pohodlí domova.