Activefitness

Kruhový trénink

Kruhový trénink je komplexní, funkční cvičení, během kterého procvičíte celé tělo, zlepšíte si kondici, posílíte kardiovaskulární systém, zpevníte svaly a spálíte i nějaké přebytečné tuky.

Tato forma tréninku je pod vedením zkušeného trenéra ve skupině 10-12 lidí. Cvičí se s vlastní vahou, nebo pomůckami, kde se neklade tolik důraz na váhu, ale spíše na balanc, výdrž a dynamiku. Mezi pomůcky patří především závěsný systém TRX, RIP TRAINER, balanční plošina BOSU, KETTLEBELL, POWERBAG, medicinální míče, švihadlo a mnoho dalších pomůcek.

Zapomeňte na stereotyp, Kruhový trénink je pokaždé jiný a něčím nový :).

 

  

 

Kruhový trénink s Kačkou

 

 

Je silově vytrvalostní trénink, který zvyšuje jak vaši fyzickou kondici, tak i vaši stabilitu a koordinaci pohybů. Trénink je sestavený tak, aby vyhovoval všem, je jen na vás, jakou zátěž zvolíte a jak moc si budete chtít dát do těla. Samozřejmě se ale budu snažit z vás dostat maximum.

Trénink v mém podání bude pokaždé jiný, vymýšlím stále nové cviky a snažím se využívat efektivně každého prostoru v sálu tak, aby pro Vás každý trénink byl originální.

Používám velkou škálu cvičebních pomůcek, pneumatiky, medicinbaly, kettlebelly, odporové gumy, lana, TRX…

Trénink je vhodný pro muže i ženy v každém věku, jedná se však o intenzivní a náročnější cvičení, tedy není určený pro klienty se zdravotními potížemi