Activefitness

'Nový operační systém v Active fitness

(Vloženo: 19.6.2019)

Vážení přátelé,

máme pro vás novinku :)

Od 26.6. přecházíme na nový operační sytém. Co se Vás bude konkrétně týkat:

• Nepřihlašujte se prosím na pozdější lekce než do úterý 25.6. V úterý se starý online rezervační systém vypne a zapne se nový (někdy během dne). Nejpozději by mělo být zpřístupněno přihlašování v pátek 28.6. Přístup k online rezervacím bude stejný jako doposud na naších webových stránkách active fitness. 
• Pro přihlášení do nového online rezervačního systému použijete email, který jste nám při založení profilu nadiktovali. Tzn.: přihlašovací jméno a heslo je váš email. Heslo si pak změníte.
• Během odstávky budeme všem stávajícím členům nastavovat permanentky do nového systému. Tzn, že po přihlášení do rezervačního systému nemusíte vidět svoji aktuální permanentku. Buďte prosím trpělivý. Všechny permanentky nastavíme dle aktuálního počtu bodů. To stejné u časových permanentek.
• Zároveň během odstávky (26.6-28.6.) budeme uklízet celý areál a bohužel nebudeme reagovat na telefonáty.
• Nový systém (online rezervace) bude především pro vás, naše členy, mnohem přehlednější, hezčí a jednodušší. Věřím, že tuto změnu oceníte. 
• Členové bez permanentky se budou hlásit na lekce skrz online rezervační systém jako ostatní členové s permanentkou. Na našich webových stránkách si založíte profil a budete mít přístup k rezervacím na sálové aktivity. Každý člen, ať už s permanentkou nebo bez, bude muset mít minimální počet bodů na svém profilu, aby se mohl hlásit na aktivity. Minimální počet bodů = cena jednorázového vstupu dané lekce. Samozřejmě budeme prvních pár týdnu tolerantní, než se celý systém zajede a zvyknete si na něj. Od srpna bude potřeba mít pro přihlášení na lekci povinný počet bodů. Storno podmínky tak budou platit pro všechny stejně.

Rádi bychom vše zvládli v co nejkratším termínu a bez chyb. Buďte prosím trpělivý, bude to stát za to :)