Nabízíme Vám trénink plavání na vysoké profesionální úrovni

  • trénink plavání pro děti od 4 do 18 let v našem plaveckém klubu (pro členy PŠR z.s. - Plavecká škola RYBKA)
  • kurzy plavání žáků základních škol v rámci školní docházky
  • kurzy plavání pro dospělé

Všechny tréninky a kurzy probíhají v bazénech Sportareálu Družstevní. Bazén má velikost 25 x 12,5 metru, hloubku od 1,15 do 1,50 metru a teplotu vody 27,8°C. Takový bazén je pro výuku plavání dětí ideální. Bazén lze dělit na 6 drah, a to jak na délku, tak i na šířku. Můžeme proto operativně reagovat na různou plaveckou úroveň jednotlivých tříd a plavat jak na šířku (12,5m), tak i na délku (25m).

Budeme využívat i regenerační bazének (5,5x 2m) s vodou teplou 33°C. Bazének je umístěn přímo u hlavního bazénu. V bazénku se mohou děti ohřát, pohrát si a odpočinout si o krátké přestávce během výuky a na konci výuky.

Oba bazény jsou opatřeny nejmodernější bazénovou technologií. Pro úpravu bazénové vody je použita úprava ozonem, který je mnohonásobně účinnějším dezinfekčním a oxidačním činidlem než chlor. Voda upravovaná ozonem je křišťálově čistá a dokonale ošetřená, je bez chlorového zápachu, bez patogenních mikroorganizmů nebo vedlejších produktů dezinfekčního procesu. Voda je tak zcela zdravotně nezávadná a neštípá děti do očí! Spotřeba chloračních přípravků se díky použití ozonu snižuje až o 85%! 

Ve všech kurzech pracují výhradně zkušení a plně kvalifikovaní cvičitelé plavání s dlouholetými zkušenostmi a s plným zaujetím pro práci cvičitele plavání.