SportareálDružstevní

O nás

Vítejte na stránkách našeho Sportareálu Družstevní.

Ve Sportareálu Družstevní naleznete plavecký bazén o velikosti 25 x 12,5 metru, s hloubkou od 1,15 do 1,50 metru a teplotou vody 27,5°C. Bazén lze dělit na 6 drah, a to jak na délku, tak i na šířku. K dispozici je i regenerační bazének (5,5 x 2 m), s hloubkou 0,8 m a s vodou teplou 32°C. Bazének je umístěn přímo u hlavního bazénu. Oba bazény jsou opatřeny nejmodernější bazénovou technologií. Pro úpravu bazénové vody je použita také úprava ozonem, který je mnohonásobně účinnějším dezinfekčním a oxidačním činidlem než chlor.

Součástí areálu je i relax centrum. Srdcem relax centra je velkoryse řešená vířivka Arena. Až 12 osob se může zároveň oddávat relaxaci v této pohodlné spa s teplou vodou. Celkem 60 vodních trysek a 16 vzduchových trysek zajistí jedinečnou variabilní masáž. Opojná vůně dřeva, to je další silný vjem při návštěvě relax centra. Vůni zajišťují dvě krásné sauny z kanadské osiky. Tou první je klasická finská sauna pro 8 osob. Sauna je vybavena celonerezovým finským topidlem s možností polévání vodou, je zde tedy možné realizovat i tzv. selské (vlhké) saunování. Druhou saunou je šetrnější infra sauna. 

V rámci Sportareálu Družstevní pracuje Plavecká škola Rybka, která nabízí svým členům (děti od 4 let) plavecké kurzy i plavecký trénink na vysoké profesionální úrovni. Rovněž zajišťuje výuku plavání žáků základní škol v rámci povinné školní docházky, tak také kurzy plavání pro mateřské školy.

Pro členy Active fitness i další hosty je k dispozici kvalitně vybavená posilovna, cardio zóna a čtyři sály pro sálové aktivity - jógu, power jógu, TRX, bosu core, zumba a mnohé další.

Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás!