O nás

Sportareál Družstevní - největší sportovní areál v městských částech Řečkovice a Medlánky. Ročně v našem areálu sportuje a relaxuje téměř 170 tisíc návštěvníků.

Ve Sportareálu Družstevní naleznete plavecký bazén o velikosti 25 x 12,5 metru, s hloubkou od 1,15 do 1,50 metru a teplotou vody 27,5°C. Bazén lze dělit na 6 drah, a to jak na délku, tak i na šířku. K dispozici je i regenerační bazének (5,5 x 2 m), s hloubkou 0,8 m a s vodou teplou 32°C. Oba bazény jsou opatřeny nejmodernější bazénovou technologií. Pro úpravu bazénové vody je použita také úprava ozonem, který je mnohonásobně účinnějším dezinfekčním a oxidačním činidlem než chlor.

Součástí areálu je rovněž relax centrum. Srdcem relax centra je velkoryse řešená vířivka Arena. Až 12 osob se může zároveň oddávat relaxaci v této pohodlné spa s teplou vodou. Celkem 60 vodních trysek a 16 vzduchových trysek zajistí jedinečnou variabilní masáž. Opojná vůně dřeva, to je další silný vjem při návštěvě relax centra. Vůni zajišťuje infrasauna z kanadské osiky. 

Ve zcela novém Sauna pointu se můžete těšit na finskou saunu pro 13 osob, biosaunu pro 7 osob, 3 sprchy, ochlazovací bazének, nerezové pítko pro osvěžení, odpočinkový prostor s křesílky, lavičkami a lehátky z tropického dřeva pro cca 20 osob a ochlazovací terasu pro cca 10 osob.

 

Ve Sportareálu Družstevní pracuje Plavecká škola Rybka, která nabízí svým členům (dětem od 4 let) plavecké kurzy i plavecký trénink na  profesionální úrovni. Rovněž zajišťuje výuku plavání žáků základní škol v rámci povinné školní docházky.

 

Součástí Sportareálu Družstevní je velká a kvalitně vybavená posilovna (posilovací stroje americké firmy Star trac), skvělá kardio zóna (20 špičkových kardio strojů - běžecké pásy, cyklotrenažery, veslovací trenažéry) a tři krásné sály pro sálové aktivity - jógu, TRX, bosu core, kruhový trénink, jumping a mnohé další.

 

Sportareál Družstevní - Váš areál pro sport i relax.

 

Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás!