Rozvrh lekcí

Pondělí
8:30 - 9:30

SM systém

Kvardová Lída
17:00 - 18:00

Kruhový trénink

Meluzín Petr
17:00 - 18:00

Zdravá záda

Špačková Eva
17:00 - 18:00

Pevné břicho + pozadí

Čičmancová Diana
18:10 - 19:10

Jemná jóga

Řezaninová Jana
18:10 - 19:10

Fyzio kurz

Stejskalová Kamila
18:10 - 19:10

Tabata

Čičmancová Diana
19:20 - 20:20

Bosu core

Dufková Jiřina
19:20 - 20:20

TRX

Beněšová Lenka
19:30 - 20:30

Power jóga

Švandová Eva
Úterý
17:00 - 18:00

Fyzio kurz

Šťastná Aneta
17:10 - 18:10

Jemná jóga

Skočíková Eva
17:10 - 18:10

Jumping

Priebojová Jana
18:10 - 19:10

Fyzio kurz

Šťastná Aneta
18:20 - 19:20

Kruhový trénink

Meluzínová Eva
18:20 - 19:20

Power jóga

Řezaninová Jana
19:30 - 20:30

Jumping

Hánová Michaela
19:30 - 20:30

Jóga jinak

Jančová Nikola
Středa
9:30 - 10:30

Zdravá záda

Špačková Eva
17:00 - 18:00

SM systém kurz

Kvardová Lída
17:00 - 18:00

Jumping

Tóthová Zuzana
17:10 - 18:10

Power jóga

Řezaninová Jana
18:10 - 19:10

Kruhový trénink

Meluzínová Eva
18:10 - 19:10

SM systém kurz

Kvardová Lída
18:20 - 19:20

Pevné břicho + pozadí

Čičmancová Diana
19:20 - 20:20

TRX

Beněšová Lenka
19:30 - 20:30

Power yoga

Švandová Eva
Čtvrtek
8:30 - 9:30

SM systém

Kvardová Lída
17:00 - 18:00

Fyzio kurz

Stejskalová Kamila
17:10 - 18:10

Zdravá záda

Tučková Renata
18:10 - 19:10

Fyzio kurz

Stejskalová Kamila
18:20 - 19:20

Power jóga

Řezaninová Jana
19:10 - 20:10

Jumping

Hánová Michaela
19:30 - 20:30

Bosu core

Dufková Jiřina
Pátek
17:00 - 18:00

Zdravá záda

Eva Špačková / Eva Skočíková
18:00 - 19:00

Jumping

Mátéová Lucie
19:10 - 20:10

Kruhový trénink

Meluzín Petr
Sobota
9:00 - 10:00

Restart jóga

Švandová Eva
Neděle
17:00 - 18:00

Jumping

Priebojová Jana
18:10 - 19:10

Jumping

Hánová Michaela
18:30 - 19:30

Power jóga

Řezaninová Jana
8:30 - 9:30

SM systém

Kvardová Lída
17:00 - 18:00

Kruhový trénink

Meluzín Petr
17:00 - 18:00

Zdravá záda

Špačková Eva
17:00 - 18:00

Pevné břicho + pozadí

Čičmancová Diana
18:10 - 19:10

Jemná jóga

Řezaninová Jana
18:10 - 19:10

Fyzio kurz

Stejskalová Kamila
18:10 - 19:10

Tabata

Čičmancová Diana
19:20 - 20:20

Bosu core

Dufková Jiřina
19:20 - 20:20

TRX

Beněšová Lenka
19:30 - 20:30

Power jóga

Švandová Eva