SportareálDružstevní

O nás

Vítejte na stránkách našeho Sportareálu Družstevní. Kvalitou nabídky sportovního vyžití se řadíme mezi nejlepší sportovní centra, a to nejen v městě Brně, ale zcela určitě také v rámci celého regionu.

Ve Sportareálu Družstevní naleznete plavecký bazén o velikosti 25 x 12,5 metru, s hloubkou od 1,15 do 1,50 metru a teplotou vody 28°C. Takový bazén lze dělit na 6 drah, a to jak na délku, tak i na šířku. K dispozici je i regenerační bazének (5,5 x 2 m), s hloubkou 0,8 m a s vodou teplou 33°C. Bazének je umístěn přímo u hlavního bazénu. Oba bazény jsou opatřeny nejmodernější bazénovou technologií. Pro úpravu bazénové vody je použita úprava ozonem, který je mnohonásobně účinnějším dezinfekčním a oxidačním činidlem než chlor. Voda upravovaná ozonem je křišťálově čistá a dokonale ošetřená, je bez chlorového zápachu, bez patogenních mikroorganizmů nebo vedlejších produktů dezinfekčního procesu. Voda je tak zcela zdravotně nezávadná a neštípá děti do očí. Spotřeba chloračních přípravků se díky použití ozonu snižuje až o 85%!

Součástí areálu je i relax centrum. Srdcem relax centra je velkoryse řešená vířivka Arena. Až 12 osob se může zároveň oddávat relaxaci v této pohodlné spa s teplou vodou. Elipsa vířivky je díky svým čistým liniím ozdobou relax zóny. Celkem 60 vodních trysek a 16 vzduchových trysek zajistí jedinečnou variabilní masáž. Opojná vůně dřeva, to je další silný vjem při návštěvě relax centra. Vůni zajišťují dvě krásné sauny z kanadské osiky. Tou první je klasická finská sauna pro 8 osob. Sauna je vybavena celonerezovým finským topidlem s možností polévání vodou, je zde tedy možné realizovat i tzv. selské (vlhké) saunování. Druhou saunou je šetrnější infra sauna se špičkovými infra zářiči zn. Siemens pro 3 osoby. Infra saunu pro prohřátí organismu ocení zejména starší lidé. Na své si v relax centru přijdou i milovníci masáží, k dispozici budou kvalifikování maséři s nabídkou celé škály různých druhů masáží.

V rámci Sportareálu Družstevní pracuje naše Plavecká škola Rybka, která Vám nabízí plavecké kurzy na vysoké profesionální úrovni, a to jak kurzy plavání žáků základní škol v rámci povinné školní docházky, tak také kurzy plavání pro mateřské školy, odpolední kurzy plavání pro všechny děti od 3 letale i kurzy plavání pro mládež i dospělé.

Těm z vás, kdo se ve svých aktivitách věnují aktivnímu fitness, je k dispozici Active Fitness se špičkově vybavenou posilovnou, cardio zónou a dvěma sály pro sálové aktivity - power jógu, TRX, bosu core, zumba a další. Přijďte se přesvědčit, přijďte si k nám zacvičit.

Ve vstupní hale Sportareálu Družstevní Vás čeká občerstvení s příjemným posezením v kavárně JEDNODUŠEKAVÁRNA. Moderní, ale útulné prostředí i s venkovním posezením, vynikající káva, biomošty, španělské delikatesy, kvalitní občerstvení a příjemná obsluha je k dispozici jak aktivním návštěvníkům sporareálu, tak i třeba maminkám s dětmi a dalším návštěvníkům.

V celém Sportareálu Družstevní dodržujeme striktní zákaz kouření!

Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás!