Relaxzóna

Naše relax zóna

1. června 2010 byl otevřen nový sportovní areál na ulici Družstevní – Sportareál Družstevní. Za čtyři roky své existence se stal Sportareál Družstevní nejnavštěvovanějším sportovním zařízením na území městké části Řečkovice a Mokrá Hora. Při příležitost svého čtyřletého jubilea se sportareál rozrostl o relaxační centrum, sluneční terasu a dětské hřiště a významně tak rozšířil nabídku svých služeb.

Srdcem relax zóny je velkoryse řešená vířivka Arena. Až 12 osob se může zároveň oddávat relaxaci v této pohodlné spa s teplou vodou. Elipsa vířivky je díky svým čistým liniím ozdobou relax zóny. Celkem 60 vodních trysek a 16 vzduchových trysek zajistí jedinečnou variabilní masáž. Teplota vody ve vířivce je 34°C.

Opojná vůně dřeva, to je další silný vjem při návštěvě relax centra. Vůni zajišťují dvě krásné sauny z kanadské osiky. Tou první je klasická finská sauna pro 8 osob. Sauna je vybavena celonerezovým finským topidlem s možností polévání vodou, je zde tedy možné realizovat i tzv. selské (vlhké) saunování. Druhou saunou je šetrnější infra sauna se špičkovými infra zářiči zn. Siemens pro 3 osoby. Infra saunu pro prohřátí organismu ocení zejména starší lidé.

Na své si v relax centru přijdou i milovníci masáží, k dispozici jsou kvalifikování maséři s nabídkou celé škály různých druhů masáží.

Naším záměrem bylo rozšířit služby, ale zároveň jsme nechtěli zmenšit plochu pro letní slunění návštěvníků a pro vyžití dětí. Součástí projektu se tedy stala i sluneční terasa na střeše relax centra, malé dětské hřiště v borovicovém hájku mezi sportareálem a ulicí Renčovovou a nově položený travnatý koberec v atriu našeho areálu.

Přijďte k nám sportovat a relaxovat. Těšíme se na Vás.